Grand Kinnisvara

Kadriorg kajastab kinnisvaraturgu nagu Ferrari autoturgu

23.09.2009 | Enn Tosso / Äripäev

Grand Kinnisvara tegevjuht Marek Kerna ütles, et Kadrioru piirkonna tehinguid kasutada turu analüüsiks on ebausaldusväärne tegevus, sest turu mõttes ei ole tegemist likviidse ja kiire käibega piirkonnaga.

„See on sama hea kui väita et autoturu põhi on käes sest Ferraride ja Maseratide hind langeb,“ märkis ta.

Ta osutas, et kinnisvaraturu tegelikku olukorda saab prognoosida likviidse kauba käibest, ehk siis tehingute arv ja kaalutud keskmine hinna tase. Kõige parema ülevaate annab selleks "mägede" tehingute analüüs. Kui "mägedes" toimub liikumine, siis liigub ka ülejäänud turg. Nagu börsil, kui põhinimekiri liigub siis liigub ka muu.

Kinnisvaraturu põhja kohta ütles ta, et arvab, et surnud punkt on ületatud, sest mida rohkem positiivseid signaale laekub seda suurem tõenäosus et põhi on maha magatud, sest põhi on siis kui keegi veel ei usu. „Arvan et see on tegelikult juba möödas. Eitamise faasist oleme sujuvalt üle läinud jaatamise faasi, järelikult rong juba liigub,“ sõnas ta.

Võta ühendust

Sinu kinnisvara vajab valitsejat ? Soovid kinnisvara müüa ? Kinnisvara arendada ? Oled kinnisvarainvestor ja sul on ideede puudus ? Vajad professionaalse advokaadi abi ? Sinu raamatupidamine on veidi sassis ?

Võta ühendust ja räägime lähemalt!

Meiega jõuad kindlalt eesmärgini.

Email again: